Son sistem baskı teknolojileri ile kurumsal renkleriniz daha canlı ve daha uzun ömürlü olsun. Asır Reklam Gebze dijital baskı hizmetlerinde firmanıza sorunsuz çözümler sunmaya devam ediyor. 

Dijital Baskı nedir?
Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında grafik tasarımcılar tarafından hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde el değmeden baskısının yapılmasına denir. 

Dijital baskı tasarımı bilgisayarda oluşturulan dataların, fotoğrafların,dizaynların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısı alınan yöntemdir. Bu bir el ilanı, broşür veya bir şirket için oluşturulmuş reklam çalışması olabilir. Cam uygulama folyo, cam uygulama delikli folyo (one way vision), branda afiş, delikli branda afiş v.b. ürünler dijital baskı yöntemi ile yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


İlgili Kelimeler: gebze dijital baskı, gebze dijital baskı folyo, gebze dijital baskı folyo, gebze dijital baskı folyo kaplama, cam uygulama, cam folyo kaplama, cam delikli folyo kaplama, dijital baskı darıca, darıca dijital baskı....